Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az149,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:19
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 149,99 ₼ |
| Mart 2026 | 279,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 279,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 244,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 249,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 249,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 279,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 4 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1200 Wt |
| Sorma gücü | 250 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 6 L |
| Səs səviyyəsi | 82 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | White |
| Hündürlük | 53.6 cm |
| En | 30.6 cm |
| Dərinlik | 30.6 cm |
| Çəkisi | 5.07 kq |