Mağazalarda qiymətləri
-
1 099,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5140 Vatt |
| İş sahəsi | 50 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1645 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1584 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 28 - 44 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 52 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 910 x 294 x 206 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 795 x 549 x 305 mm |
| Çəki (daxili blok) | 10 kq |
| Çəki (xarici blok) | 34.5 kq |