Hizmet Koşulları

Qiymeti.net sitesinin hizmetlerinden herhangi bir şekilde yararlandığınız zaman aşağıdaki hizmet koşullarını(kullanım şartlarını) kabul etmiş olursunuz.

 

İçerik

Sitenin içeriğinde bulunan yorumlardan, ilanlardan ve kullanıcının gönderdiği bilgilerden kullanıcı kendisi sorumludur. Kullanıcılar sitede yasa dışı, istenmeyen, spam ya da siteye zarar verecek herhangi bir bilgiyi paylaşamazlar. Aynı zamanda kullanıcıların Qiymeti.net dahilinde bulunan ve siteye ait yazıları izinsiz çoğaltmaları, kopyalamaları yasaktır.

 

Bilgilerin netliği ve garanti

Qiymeti.net olarak site dahilindeki tüm bilgileri özenle denetlemekte ve sizlere sunmaktayız. Tüm bilgiler resmi yayıncılardan alınmakta, ancak bununla beraber hiç bir bilginin 100% netliği ve gerçekliği hakkında garanti verilmemektedir. İster sitede bulunan fiyatlar olsun, isterse de ürünler hakkında bilgi; kullanıcıların bu bilgileri kullanmadan önce belirlenmiş linklerden ya da resmi kaynaklardan kendileri onaylamaları gerekmekte. Aksi taktirde Qiymeti.net yönetimi yaranan hatalardan ve sorunlardan sorumluluk taşımıyor.

 

Telif hakları

Kullanıcılar kendi yayınladıkları her türlü içeriğin kullanımından kendileri sorumlu tutulmaktadır. Yayınlanan bilgiler birinin telif hakkını ihlal ettiği zaman Qiymeti.net bundan sorumlu tutulamaz. Telif hakkını ihlal eden sayfa ya da içerik iletişim yolu ile bize bildirildiği takdirde en kısa sürede kaldırılacaktır.