Mağazalarda qiymətləri
-
1 299,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 6880 Vatt |
| İş sahəsi | 70 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2190 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 2130 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 28 - 46 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 53 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1010 x 315 x 220 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 853 x 602 x 349 mm |
| Çəki (daxili blok) | 12 kq |
| Çəki (xarici blok) | 31 kq |