Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az899,99 ₼
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3600 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1150 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 970 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 40 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 52 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 835 x 300 x 190 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 766 x 544 x 282 mm |
| Çəki (daxili blok) | 9.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 25 kq |