Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az789,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3500 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| İnverter | Yox |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 28 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 54 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Hava axınının istiqamətinin tənzimlənməsi | |
| Ventilyator sürətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 790 x 275 x 196 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 766 x 544 x 282 mm |
| Çəki (daxili blok) | 9 kq |
| Çəki (xarici blok) | 27 kq |