Mağazalarda qiymətləri
-
749,00 ₼Pulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 4100 Vatt |
| İş sahəsi | 40 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 54 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 63 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 761 x 295 x 200 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 705 x 530 x 279 mm |
| Çəki (daxili blok) | 22.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 7.5 kq |