Mağazalarda qiymətləri
-
839,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3400 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 40 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 55 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 796 x 270 x 213 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 715 x 482 x 24 mm |
| Çəki (daxili blok) | 8.4 kq |
| Çəki (xarici blok) | 27 kq |