Mağazalarda qiymətləri
-
1 499,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:39
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 399,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 499,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 399,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 399,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 399,99 ₼ |
| May 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 6800 Vatt |
| İş sahəsi | 70 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 45 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 56 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1141 x 315 x 233 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 810 x 585 x 280 mm |
| Çəki (daxili blok) | 14.5 kq |
| Çəki (xarici blok) | 44 kq |