Mağazalarda qiymətləri
-
Qiymeti mövcud deyil. Məhsul saytımızda olan mağazalarda yoxdur. Məhsul mağazalara gəldikdə bu səhifədə qiymeti və haradan satın almaq olar yerləşdiriləcək.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3550 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1099 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1005 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 41 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 700 x 285 x 188 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 730 x 545 x 285 mm |