Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az899,99 ₼
-
irshad.az1 069,99 ₼
| Ən son qiymət | |
|---|---|
| White | 899,99 ₼ |
| Black | 1 069,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3520 Vatt |
| İş sahəsi | 30-35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1100 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1020 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 42 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 55 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black White |
| Ölçülər (daxili blok) | 760 x 240 x 200 mm |