Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az939,99 ₼
-
irshad.az1 079,99 ₼
| Ən son qiymət | |
|---|---|
| White | 939,99 ₼ |
| Black | 1 079,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5820 Vatt |
| İş sahəsi | 50 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2300 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 2100 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 44 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 55 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black White |
| Ölçülər (daxili blok) | 979 x 372 x 277 mm |