Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az1 369,99 ₼
-
irshad.az1 399,99 ₼
-
irshad.az1 549,99 ₼
| Ən son qiymət | |
|---|---|
| Black | 1 399,99 ₼ |
| White | 1 549,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Qaz (Freon) tipi | R410A |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 2100 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1900 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 49 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 60 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1010 x 315 x 230 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 900 x 600 x 300 mm |