Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 499,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A++ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 7030 Vatt |
| İş sahəsi | 70 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 36 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 59 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 1040 x 327 x 220 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 890 x 673 x 342 mm |
| Çəki (daxili blok) | 12.3 kq |
| Çəki (xarici blok) | 42.9 kq |