Mağazalarda qiymətləri
-
1 799,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
-
bakuelectronics.az1 699,99 ₼
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+++ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 5300 Vatt |
| İş sahəsi | 50 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 18000 BTU |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1620 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 1740 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 41 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 65 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Ventilyator sürətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Ölçülər (daxili blok) | 921 x 321 x 211 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 805 x 554 x 330 mm |
| Çəki (daxili blok) | 11.3 kq |
| Çəki (xarici blok) | 33.5 kq |