Mağazalarda qiymətləri
-
2 699,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 6000 Vatt |
| İş sahəsi | 60 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 24000 BTU |
| Havanın qurudulması | |
| Soyutmada enerji istehlakı | 1980 Vatt |
| İsitmədə enerji istehlakı | 2150 Vatt |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 34 - 45 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 50 dB |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Ventilyator sürətinin tənzimlənməsi | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Turbo rejimi | |
| Yuxu rejimi | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Ölçülər (daxili blok) | 779 x 290 x 209 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 875 x 695 x 320 mm |
| Çəki (daxili blok) | 9 kq |
| Çəki (xarici blok) | 40 kq |