Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 949,99 ₼
-
2 099,99 ₼Pulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| İsitmə rejimi | |
| Tipi | Divar split sistemi |
| Güc | 3520 Vatt |
| İş sahəsi | 35 m² |
| Qaz (Freon) tipi | R32 |
| İnverter | Var |
| Soyutma qabiliyyəti | 12000 BTU |
| Gurultu səviyyəsi (daxili blok) | 38 dB |
| Gurultu səviyyəsi (xarici blok) | 46 dB |
| Wi-Fi | |
| İdarəetmə və Rejimlər | |
|---|---|
| Uzaqdan idarə etmə | |
| Açma/Söndürmə taymeri | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Ölçülər (daxili blok) | 820 x 299 x 215 mm |
| Ölçülər (xarici blok) | 660 x 475 x 242 mm |
| Çəki (daxili blok) | 8.8 kq |
| Çəki (xarici blok) | 21.9 kq |