Mağazalarda qiymətləri
-
elitoptimal.az899,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2023 | 899,99 ₼ |
| Sentyabr 2022 | 899,99 ₼ |
| May 2022 | 899,99 ₼ |
| Mart 2022 | 899,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Athlon Silver |
| Prosessor modeli | 3050U |
| Prosessor sürəti | 2.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 2 |
| Prosessor keşi | 5 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | AMD Radeon Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 363.4 mm |
| Eni | 250.5 mm |
| Qalınlığı | 19.9 mm |
| Çəkisi | 1900 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2020 |