Mağazalarda qiymətləri
-
elitoptimal.az1 699,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
-
irshad.az1 699,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2023 | 1 699,99 ₼ |
| Fevral 2023 | 1 699,99 ₼ |
| Yanvar 2023 | 1 699,99 ₼ |
| Sentyabr 2022 | 1 699,99 ₼ |
| May 2022 | 1 699,99 ₼ |
| Aprel 2022 | 1 699,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 1135G7 |
| Prosessor sürəti | 2.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Prosessor keşi | 8 GB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel İris Xe Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 17.3 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 1600 x 900 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 403.5 mm |
| Eni | 263.7 mm |
| Qalınlığı | 20.9 mm |
| Çəkisi | 2800 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2020 |