Mağazalarda qiymətləri
-
1 899,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
-
elitoptimal.az3 399,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2023 | 1 899,99 ₼ |
| Avqust 2023 | 1 899,99 ₼ |
| Mart 2023 | 3 399,99 ₼ |
| Fevral 2023 | 3 399,99 ₼ |
| Dekabr 2022 | 2 299,99 ₼ |
| Sentyabr 2022 | 2 399,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 10510U |
| Prosessor sürəti | 1.8 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Prosessor keşi | 9 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | UHD Graphics 620 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 351 mm |
| Eni | 247 mm |
| Qalınlığı | 24.8 mm |
| Çəkisi | 2450 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2021 |