Mağazalarda qiymətləri
-
599,99 ₼7 ay əvvəl satışda idi
-
irshad.az599,99 ₼2 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 599,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 599,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 599,99 ₼ |
| İyun 2025 | 589,99 ₼ |
| May 2025 | 599,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 599,99 ₼ |
| Mart 2025 | 599,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i3 |
| Prosessor modeli | 1215U |
| Prosessor sürəti | 1.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 6 |
| Prosessor keşi | 10 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 240 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 3 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Uzunluğu | 363 mm |
| Eni | 238.4 mm |
| Qalınlığı | 19.9 mm |
| Çəkisi | 1780 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Veb kamera keyfiyyəti | 720p |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2021 |