Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az1 149,99 ₼6 ay əvvəl satışda idi
-
1 149,99 ₼5 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Noyabr 2025 | 1 149,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 059,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 059,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 099,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 059,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 13420H |
| Prosessor sürəti | 2.1 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Prosessor keşi | 12 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Uzunluğu | 362.9 mm |
| Eni | 237.5 mm |
| Qalınlığı | 19.9 mm |
| Çəkisi | 1900 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Veb kamera keyfiyyəti | 720p |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|