Mağazalarda qiymətləri
-
799,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Yanvar 2023 | 799,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Celeron |
| Prosessor modeli | N3060 |
| Prosessor sürəti | 1.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 2 |
| Prosessor keşi | 2 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel HD Graphics 400 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 2 GB |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| HDD həcmi | 500 GB |
| Sərt disk tipi | HDD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 4 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR3L |
| RAM yuvalarının sayı | 1 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1366 x 768 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 3 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Uzunluğu | 381.6 mm |
| Eni | 258 mm |
| Qalınlığı | 26 mm |
| Çəkisi | 2400 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2017 |