Mağazalarda qiymətləri
-
3 399,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
irshad.az4 399,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2024 | 2 999,99 ₼ |
| İyul 2024 | 3 399,99 ₼ |
| İyun 2024 | 3 599,99 ₼ |
| May 2024 | 3 699,99 ₼ |
| Aprel 2024 | 3 699,99 ₼ |
| Mart 2024 | 3 699,99 ₼ |
| Fevral 2024 | 3 699,99 ₼ |
| Yanvar 2024 | 3 699,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 3 699,99 ₼ |
| Noyabr 2023 | 3 599,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 3 599,99 ₼ |
| Sentyabr 2023 | 3 699,99 ₼ |
| Avqust 2023 | 3 699,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 12700H |
| Prosessor sürəti | 3.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 14 |
| Prosessor keşi | 24 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR6 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Çəkisi | 1900 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera |
|---|
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|