Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az4 699,99 ₼4 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2022 | 4 699,99 ₼ |
| Fevral 2022 | 4 699,99 ₼ |
| Yanvar 2022 | 4 699,99 ₼ |
| Noyabr 2021 | 4 449,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 8750Н |
| Prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 6 |
| Prosessor keşi | 9 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| HDD həcmi | 1 TB |
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | HDD və SSD hibrid |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 17.3 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 428 mm |
| Eni | 298 mm |
| Qalınlığı | 38.7 mm |
| Çəkisi | 4000 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|