Mağazalarda qiymətləri
-
3 799,99 ₼7 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2025 | 3 799,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 3 799,99 ₼ |
| İyul 2025 | 3 799,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i9 |
| Prosessor modeli | 14900HX |
| Prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 24 |
| Prosessor keşi | 36 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 8 GB |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 2 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR5 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16.0 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 2560 x 1600 px |
| Yenilənmə tezliyi | 180 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-A giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Uzunluğu | 369 mm |
| Eni | 266 mm |
| Qalınlığı | 28 mm |
| Çəkisi | 2800 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Veb kamera keyfiyyəti | 720p |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|