Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az3 199,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
irshad.az5 259,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2024 | 3 199,99 ₼ |
| Mart 2024 | 3 299,99 ₼ |
| Fevral 2024 | 3 299,99 ₼ |
| Yanvar 2024 | 3 249,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 3 249,99 ₼ |
| Noyabr 2023 | 3 099,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 3 299,99 ₼ |
| Sentyabr 2023 | 4 499,00 ₼ |
| İyul 2023 | 4 499,00 ₼ |
| İyun 2023 | 4 979,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 11800H |
| Prosessor sürəti | 2.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution | 2560 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 358.5 mm |
| Eni | 262.4 mm |
| Qalınlığı | 19.9 mm |
| Çəkisi | 2400 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|