Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 849,00 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyun 2023 | 1 849,00 ₼ |
| May 2023 | 2 039,00 ₼ |
| Aprel 2023 | 2 039,00 ₼ |
| Mart 2023 | 2 199,00 ₼ |
| Fevral 2023 | 2 199,00 ₼ |
| Yanvar 2023 | 2 199,00 ₼ |
| Noyabr 2022 | 2 199,00 ₼ |
| Oktyabr 2022 | 2 199,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 1005G1 |
| Prosessor sürəti | 1.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Prosessor keşi | 6 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 323 mm |
| Eni | 212 mm |
| Qalınlığı | 18 mm |
| Çəkisi | 2000 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|