Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az2 069,00 ₼2 il əvvəl satışda idi
-
irshad.az2 069,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2023 | 2 069,00 ₼ |
| Avqust 2023 | 2 069,00 ₼ |
| May 2023 | 2 069,00 ₼ |
| Dekabr 2022 | 2 069,00 ₼ |
| Noyabr 2022 | 2 069,00 ₼ |
| Sentyabr 2022 | 2 069,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 1135G7 |
| Prosessor sürəti | 3.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 2 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel İris Xe Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 322.8 mm |
| Eni | 212.2 mm |
| Qalınlığı | 15.9 mm |
| Çəkisi | 1200 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|