Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 599,99 ₼9 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2025 | 1 599,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 11300H |
| Prosessor sürəti | 3.1 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel Iris Xe Graphics G7 (80 EUs) |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR4X |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16.1 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 367.8 mm |
| Eni | 236 mm |
| Qalınlığı | 16 mm |
| Çəkisi | 1750 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2021 |