Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 799,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2024 | 1 799,99 ₼ |
| Mart 2024 | 1 749,99 ₼ |
| Fevral 2024 | 1 749,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 1 549,99 ₼ |
| Noyabr 2023 | 1 699,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 1 699,99 ₼ |
| Sentyabr 2023 | 1 999,00 ₼ |
| Avqust 2023 | 1 999,00 ₼ |
| İyul 2023 | 1 999,00 ₼ |
| İyun 2023 | 1 999,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 11300H |
| Prosessor sürəti | 3.01 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel İris Xe Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16.1 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 368.3 mm |
| Eni | 236.2 mm |
| Qalınlığı | 16 mm |
| Çəkisi | 1700 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|