Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az2 142,00 ₼son yenilənmə: bu gün 16:23
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 2 142,00 ₼ |
| İyul 2025 | 2 142,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 7Y54 |
| Prosessor sürəti | 1.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 2 |
| Prosessor keşi | 4 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel HD Graphics 615 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR3 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 13.3 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Uzunluğu | 324.6 mm |
| Eni | 229.6 mm |
| Qalınlığı | 9.98 mm |
| Çəkisi | 1650 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2016 |