Mağazalarda qiymətləri
-
1 299,99 ₼8 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2025 | 1 299,99 ₼ |
| May 2025 | 1 299,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Apple M1 |
| Prosessor modeli | Apple M1 |
| Prosessor sürəti | 3.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Prosessor keşi | 12 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Apple M1 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR5 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 13.3 inç |
| Resolution | 2560 x 1600 px |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Thunderbolt | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Uzunluğu | 304.1 mm |
| Eni | 215 mm |
| Qalınlığı | 11.3 mm |
| Çəkisi | 1240 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Veb kamera keyfiyyəti | 720p |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|