Mağazalarda qiymətləri
-
w-t.az4 999,00 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
irshad.az7 489,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2024 | 4 999,00 ₼ |
| İyul 2024 | 5 699,00 ₼ |
| May 2024 | 5 999,00 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 7 489,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Apple M2 |
| Prosessor modeli | Apple M2 Max |
| Prosessor sürəti | 3.68 GHz |
| Prosessorların sayı | 12 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Apple M2 Max GPU (30 Core) |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14.2 inç |
| Resolution | 3024 x 1964 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 3 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 312.6 mm |
| Eni | 221.2 mm |
| Qalınlığı | 15.5 mm |
| Çəkisi | 1630 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2023 |