Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az5 999,99 ₼8 ay əvvəl satışda idi
-
8 499,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2025 | 5 999,99 ₼ |
| İyul 2025 | 5 999,99 ₼ |
| May 2025 | 6 999,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 8 999,99 ₼ |
| Yanvar 2025 | 9 189,99 ₼ |
| Dekabr 2024 | 8 999,99 ₼ |
| Noyabr 2024 | 8 399,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 8 399,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 8 499,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Apple M3 |
| Prosessor modeli | Apple M3 Max |
| Prosessor sürəti | 4.05 GHz |
| Prosessorların sayı | 14 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Apple M3 Max GPU (30 Core) |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 36 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16.2 inç |
| Resolution | 3456 x 2234 px |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 3 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Uzunluğu | 355.7 mm |
| Eni | 248.1 mm |
| Qalınlığı | 16.8 mm |
| Çəkisi | 2140 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Veb kamera keyfiyyəti | 1080p |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2023 |