Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az2 799,99 ₼son yenilənmə: bu gün 13:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 2 799,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen 7 |
| Prosessor modeli | 260 |
| Prosessor sürəti | 3.8 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Prosessor keşi | 16 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 8 GB |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR5X |
| RAM yuvalarının sayı | 2 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 14.0 inç |
| Resolution | 2560 x 1600 px |
| Yenilənmə tezliyi | 165 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Uzunluğu | 311 mm |
| Eni | 227 mm |
| Qalınlığı | 19.9 mm |
| Çəkisi | 1460 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2025 |