Mağazalarda qiymətləri
-
4 169,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
irshad.az4 939,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2025 | 4 169,99 ₼ |
| Mart 2025 | 4 079,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 4 169,99 ₼ |
| Dekabr 2024 | 4 169,99 ₼ |
| Noyabr 2024 | 4 079,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen AI 9 |
| Prosessor modeli | HX 370 |
| Prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 12 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Qrafik prosessorun həcmi | 8 GB |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 32 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR5X |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16.0 inç |
| Resolution | 2560 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-A giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 354 mm |
| Eni | 269 mm |
| Qalınlığı | 25.7 mm |
| Çəkisi | 2200 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Barmaq izi oxuyucu | |
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2024 |