Mağazalarda qiymətləri
-
849,99 ₼7 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2025 | 849,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 999,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i3 |
| Prosessor modeli | 1315U |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 15.6 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 4 |
| USB-A giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 1 |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 359.7 mm |
| Eni | 232.5 mm |
| Qalınlığı | 17.9 mm |
| Çəkisi | 1700 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|