Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 529,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2024 | 1 529,99 ₼ |
| İyun 2024 | 1 529,99 ₼ |
| Aprel 2024 | 1 399,99 ₼ |
| Fevral 2024 | 1 599,99 ₼ |
| Yanvar 2024 | 1 649,99 ₼ |
| Dekabr 2023 | 1 649,99 ₼ |
| Noyabr 2023 | 1 619,99 ₼ |
| Oktyabr 2023 | 1 649,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i3 |
| Prosessor modeli | 1220P |
| Prosessor sürəti | 1.7 GHz |
| Prosessorların sayı | 10 |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel UHD Graphics |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | DDR4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 17.3 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 399.3 mm |
| Eni | 254.3 mm |
| Qalınlığı | 19.9 mm |
| Çəkisi | 2100 qram |
| Əlavə Qurğular |
|---|
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|