Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az3 709,99 ₼son yenilənmə: bu gün 07:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 3 709,99 ₼ |
| Mart 2026 | 3 879,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | AMD Ryzen AI 9 |
| Prosessor modeli | 365 |
| Prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 10 |
| Prosessor keşi | 24 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | AMD Radeon 880M |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 24 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR5X |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 16.0 inç |
| Ekran tipi | OLED |
| Resolution | 2880 x 1800 px |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-A giriş sayı | 1 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Numpad | |
| Klaviaturanın işıqlandırılması | |
| Uzunluğu | 353.6 mm |
| Eni | 243 mm |
| Qalınlığı | 11.9 mm |
| Çəkisi | 1200 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|