Mağazalarda qiymətləri
-
3 819,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2023 | 3 819,99 ₼ |
| Dekabr 2022 | 4 239,99 ₼ |
| Sentyabr 2022 | 4 239,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 10750H |
| Prosessor sürəti | 2.6 GHz |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | NVIDIA Geforce GTX 1660 TI |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 512 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 17.3 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri |
|---|
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Çəkisi | 3290 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera |
|---|
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|