Mağazalarda qiymətləri
-
3 499,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Dekabr 2022 | 3 499,99 ₼ |
| Avqust 2022 | 3 499,99 ₼ |
| İyul 2022 | 3 499,99 ₼ |
| İyun 2022 | 3 499,99 ₼ |
| May 2022 | 3 499,99 ₼ |
| Aprel 2022 | 3 499,99 ₼ |
| Mart 2022 | 3 499,99 ₼ |
| Fevral 2022 | 3 499,99 ₼ |
| Yanvar 2022 | 3 599,99 ₼ |
| Dekabr 2021 | 3 799,99 ₼ |
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i7 |
| Prosessor modeli | 1065G7 |
| Prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Prosessor keşi | 8 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel Iris Plus Graphics G7 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 1 TB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Operativ yaddaş tipi | LPDDR4X |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 13.4 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 2 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 296 mm |
| Eni | 199 mm |
| Qalınlığı | 14.8 mm |
| Çəkisi | 1200 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera | |
|---|---|
| Vebkamera | |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| İstehsal ili | 2020 |