Mağazalarda qiymətləri
-
1 799,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2022 | 1 799,99 ₼ |
| İyul 2022 | 1 799,99 ₼ |
| İyun 2022 | 1 799,99 ₼ |
| May 2022 | 1 999,99 ₼ |
| Aprel 2022 | 1 999,99 ₼ |
| Mart 2022 | 1 999,99 ₼ |
| Fevral 2022 | 2 099,99 ₼ |
| Yanvar 2022 | 2 399,99 ₼ |
| Dekabr 2021 | 2 499,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Prosessor | |
|---|---|
| Prosessor seriyası | Intel Core i5 |
| Prosessor modeli | 8265U |
| Prosessor sürəti | 1.6 GHz |
| Prosessor keşi | 6 MB |
| Qrafik prosessor | |
|---|---|
| Qrafik prosessor | Intel Graphics UHD 620 |
| Daimi yaddaş | |
|---|---|
| SSD həcmi | 256 GB |
| Sərt disk tipi | SSD |
| RAM | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 13.3 inç |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Ethernet / LAN Girişi | |
| HDMI girişi | |
| Qulaqcıq girişi (3.5 mm) | |
| Cəmi USB Giriş sayı | 3 |
| USB-C giriş sayı | 2 |
| Thunderbolt | |
| Bluetooth | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 302 mm |
| Eni | 199 mm |
| Qalınlığı | 11.6 mm |
| Çəkisi | 1230 qram |
| Əlavə Qurğular | |
|---|---|
| Yaddaş kartı oxuyucu | |
| Disk sürücüsü | |
| Veb kamera |
|---|
| Ümumi Xüsusiyyətlər |
|---|