Samsung Galaxy Tab 4 10.0 qiymeti
-
Qiymeti mövcud deyil. Məhsul saytımızda olan mağazalarda yoxdur. Məhsul mağazalara gəldikdə bu səhifədə qiymeti və haradan satın almaq olar yerləşdiriləcək.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 4.4.2 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 10.1 inç |
| Resolution | 1280 x 800 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri |
|---|
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 243.4 mm |
| Eni | 176.4 mm |
| Qalınlığı | 7.9 mm |
| Çəkisi | 487 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| RAM | 1.5 GB |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 6800 mAh |