Samsung Galaxy Tab S10 FE+ qiymeti
-
128 GBGray1 349,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Gray Blue Silver |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 13.1 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 1800 x 2880 px |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 13 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 12 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Şəbəkə | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Qələm dəstəyi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 300.6 mm |
| Eni | 194.7 mm |
| Qalınlığı | 6 mm |
| Çəkisi | 668 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 8 GB 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 10090 mAh |