Samsung Galaxy Tab S7 FE 4G qiymeti
-
64 GB899,99 ₼3 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 899,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 899,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Mystic Silver Mystic Pink Mystic Black Mystic Green |
| İstehsal ili | 2021 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 12.4 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 1600 x 2560 px |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 8 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Şəbəkə | |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Qələm dəstəyi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 284.8 mm |
| Eni | 185 mm |
| Qalınlığı | 6.3 mm |
| Çəkisi | 608 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 128 GB 256 GB |
| RAM | 4 GB 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 10090 mAh |