Samsung Galaxy Tab S8 5G qiymeti
-
128 GB1 349,99 ₼
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12 |
| Maksimum prosessor sürəti | 3.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Graphite Pink Gold Silver |
| İstehsal ili | 2022 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 11.0 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Resolution | 1600 x 2560 px |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 13 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 12 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Şəbəkə | |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Qələm dəstəyi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 253.8 mm |
| Eni | 165.3 mm |
| Qalınlığı | 6.3 mm |
| Çəkisi | 503 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 8 GB 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 8000 mAh |