Samsung Galaxy Tab S9+ 5G qiymeti
-
256 GB1 799,99 ₼3 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 1 799,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 1 799,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13 |
| Maksimum prosessor sürəti | 3.36 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Graphite Beige |
| İstehsal ili | 2023 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 12.4 inç |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Resolution | 1752 x 2800 px |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 13 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 12 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| Şəbəkə | |
| SIM kart tipi | Nano-SIM eSIM |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Qələm dəstəyi | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 285.4 mm |
| Eni | 185.4 mm |
| Qalınlığı | 5.7 mm |
| Çəkisi | 586 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 10090 mAh |