Mağazalarda qiymətləri
-
1 099,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Yanvar 2025 | 1 099,99 ₼ |
| Dekabr 2024 | 1 099,99 ₼ |
| Noyabr 2024 | 1 099,99 ₼ |
| Avqust 2024 | 899,99 ₼ |
| İyul 2024 | 899,99 ₼ |
| İyun 2024 | 899,99 ₼ |
| May 2024 | 1 099,99 ₼ |
| Aprel 2024 | 869,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 12 dəst |
| Proqramların sayı | 5 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 11.7 litr |
| Səs səviyyəsi | 48 dB |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A+ Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 81.5 cm |
| En | 59.8 cm |
| Dərinlik | 55 cm |
| Çəkisi | 34 kq |