Mağazalarda qiymətləri
-
1 249,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
-
1 249,99 ₼2 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 1 249,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 249,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Quraşdırılan |
| Tutum | 13 dəst |
| Proqramların sayı | 6 |
| Displey | |
| Qurutma | |
| Uşaq kilidi | |
| Su sərfiyyatı | 9.5 litr |
| Səs səviyyəsi | 44 dB |
| Temperatur rejimlərinin sayı | 5 |
| İşləmə | |
|---|---|
| Enerji sərfiyyat sinifi | A Class |
| Yuma sinifi | A |
| Qurutma sinifi | A |
| İdarəetmə növü | Elektron |
| İnvertor | |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 81.5 cm |
| En | 59.8 cm |
| Dərinlik | 55 cm |
| Çəkisi | 34.9 kq |